Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA izziņo koncertturnejas datumus Kanādā

Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA izziņo koncertturnejas datumus Kanādā

Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA kopā ar māksliniecisko vadītāju un galveno diriģentu Māri Sirmo piedalīsies trīs mūzikas festivālos Kanādā laikā no 2019. gada 3. līdz 13. jūlijam.

The New York Times savulaik kora LATVIJA skaņu raksturojis kā “izsmalcinātu, skaistu un krāšņu”.

Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA Kanādas koncerttūrē klausītājiem piedāvās Baltijas kormūzikas pērles, kā arī Latvijas – Kanādas komponistu darbus. Koncertos izskanēs Arvo Perta, Ērika Ešenvalda, Imata Ramiņa, Tālivalža Ķeniņa, Jāņa Kalniņa, Pētera Vaska, Riharda Dubras, Veljo Tormis, Vaclovas Augustinas, Eleanoras Dalejas, Ērika Vitakra un Mortena Lauridsena kompozīcijas.

Kora debijas koncerttūre Kanādā tiek īstenota sadarbībā ar Lauru Adlers (The Adlers Agency), kā arī XV Latviešu Dziesmu un Deju svētkiem Kanādā (Toronto), festivāliem Music and Beyond un Elora. Viesošanos Kanādā atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Latvijas valsts simtgades birojs un XV Latviešu Dziesmu un Deju svētki Kanādā, kuru pārstāvji ielūdza kori LATVIJA piedalīties festivālā un būt daļai no Latvijas valsts simtgades svinībām. 

 Informācija par festivāliem:

XV Latviešu Dziesmu un Deju svētki Kanādā:  www.latviansongfest.com Mākslinieciskais vadītājs un  izpilddirektors: Juris Ķeniņš

Music and Beyond: www.musicandbeyond.ca Mākslinieciskais vadītājs un  izpilddirektors: Julian Armour

Elora Festival: www.elorafestival.ca Mākslinieciskais vadītājs: Mark Vuorinen Izpildproducents: Christopher Sharpe

Papildus informācija medijiem: Laura Adlers, tūres producente; laura@lauraadlers.com; (416) 948-0634