Koris “Latvija” aicina klausīties un skatīties cikla “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei” koncertu ierakstus

Koris “Latvija” aicina klausīties un skatīties cikla “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei” koncertu ierakstus

Mūzika ir lielisks laika kavēklis un iepriecinājums, it īpaši to varam novērtēt šobrīd, kad viens no galvenajiem pamatnoteikumiem ir #paliecmājās. Kamēr Valsts Akadēmiskā kora “Latvija” mākslinieki savas ikdienas gaitas pavada mājās un koncertdarbība ir apstādināta, aicinām klausītājus kavēties ne tik senās atmiņās un klausīties kādu no kora koncertiem, kas ir ierakstīti.

2015. gadā aizsākām piecu koncertu ciklu “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei”. Projektā piedalījās 77 komponisti, kuru uzdevums bija radīt a cappella dziesmas, muzikāli portretējot piecas stihijas: Uguni, Ūdeni, Zemi (Tēvzemi), Debesis un Mīlestību. Piecu koncertu cikls, kas par savu mājvietu rada Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zāli, tika realizēts trīs gadu periodā.
Pateicoties lieliskais sadarbībai ar Latvijas Radio 3, koncertu ieraksti ir klausāmi šeit:
11.12.2015. koncerts; 8.03.2016. koncerts; 11.11.2016. koncerts; 1.03.2017. koncerts.

Savukārt tiem, kuriem mūzikas baudījumam papildus emocijas dod vizuālā maņa, piedāvājam iespēju LMT Straume mājas lapā noskatīties 2018. gada 4. maija grandiozo dižkoncertu, ar kuru noslēdzām ciklu “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei”. VIDEO

Patīkamu klausīšanos un skatīšanos! Saudzējiet sevi!
#paliecmajas #TiksiemiesDrīz #Ēkultūra