PAVASARA MĪLESTĪBAS DZIESMAS (ATCELTS)

Schedule

Date:
Time:

Venue:

Rīgas Sv. Pētera baznīca

Līdz ar ārkārtas stāvokļa pagarināšanu valstī ar nožēlu ziņojam, ka Valsts Akadēmiskā kora “Latvija” uz 24. aprīli pārceltais koncerts “Pavasara mīlestības dziesmas” tiek atcelts. Oriģināli koncerta norise tika plānota 20. martā plkst. 19.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā.

Ceram, ka situācijai nostabilizējoties, varēsim tikties nākamajā cikla “Četri gadalaiki” koncertā “Vasaras vakars” 18. jūnijā.

Klausītājiem, kuri biļetes iegādājās vietnē www.bilesuparadize.lv, nauda par iegādātajām biļetēm trīs dienu laikā tiks atgriezta norēķina kontā. Pārējiem biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās biļešu kasēs, lūdzam griezties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Termiņš biļešu atgriešanai nav noteikts. Neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties pie SIA “Biļešu Paradīze”, rakstot uz e-pastu info@bilesuparadize.lv vai zvanot uz telefona nr. 9000 2000 (darba dienās plkst. 10.00 – 18.00, maksa par zvanu 0,60 eur/min t.sk. PVN).

 

Plānotie dalībnieki: 

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”

Māris Sirmais, diriģents

Viktorija Pakalniece, soprāns

Sniedze Kaņepe, mecosoprāns

Mārtiņš Zvīgulis, tenors

Kalvis Kalniņš, baritons

Plānotā programmā:

Riharda Štrausa, Svena Dāvida Sandstrēma, Mateja Kastelica, Ģērģa Ligeti un Ambroša Čopī mīlestībai un pavasarim veltītie skaņdarbi.

Vairāk par koncertu: lasiet šeit

24 aprīlis, 2020