RAIMONDS TIGULS. JUBILEJAS KONCERTS

Schedule

Date:
Time:

Venue:

Ventspils koncertzāle LATVIJA

Šī gada 2. decembrī plkst. 19.00 Rīgā, Lielajā Ģildē un 3. decembrī plkst. 18.00 Ventspilī, koncertzālē “Latvija” komponists Raimonds Tiguls kopā ar izcilo ērģelnieci Ivetu Apkalnu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts Akadēmisko kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, kā arī Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Mārtiņu Klišānu satiksies savas dzimšanas dienas koncertos Rīgā un Ventspilī.

Par gaidāmo dzimšanas dienas koncertu komponists Raimonds Tiguls stāsta: “Katrs mans skaņdarbs ir ļoti personīgs stāsts un ar lielu nepacietību gaidu šos koncertus, kuros kopā ar saviem labiem draugiem un izciliem mūziķiem varēsim jums tos izstāstīt”.

“Noskaņa, emocijas, iedvesma, miers un harmonija. Komponists Raimonds Tiguls un lieliski izpildītāji, kuri neprasa komentārus. Mūzika, kas uzrunā jūs no Dziesmu svētku estrādes un koncertzālēm visā pasaulē” par koncertu saka Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns.

Diriģents Māris Sirmais par Tigula mūziku saka: “Raimondam Tigulam ir tāda liela talanta iezīme, ka viņš ļoti labi un neuzbāzīgi, un nepārspīlēti jūt tādu kā latviskuma kodu.”

“Raimonds Tiguls ir tik ļoti introverts, ļoti cieņpilns un labestīgs pret visiem. Gan muzikālā, gan cilvēciskā savienība kāda man ar viņu ir izveidojusies, man ir liela dāvana. Raimonds ir dārgakmens – muzikalitātes un cilvēciskuma dārgakmens, tieši tāpēc man viņa mūzika ir tik ļoti ielipusi sirdī”, tā par Raimondu Tigulu saka izcilā ērģelniece Iveta Apkalna.

3 decembris, 2022.